Apie mus

Gerbiami odontologijos specialistai,

Visą mūsų darbinės veiklos laikotarpį stengiamės būti patikimais Jūsų verslo partneriais. Mūsų stabili veikla , profesionalus ir nuoširdus bendravimas, tiekiamų produktų kokybė ir saugumas, atstovaujamų gamintojų solidumas yra raktas į Jūsų pasitikėjimą mumis. Mes Jums ne tik parduodame – mes garantuojame patikimą ir saugų darbą su šiais įrengimais ir prietaisais visą bendradarbiavimo laikotarpį.

UAB „DENTOMA“  buvo įkurta 1997m.  , o savo veiklą pradėjo kaip individuali įmonė „DENTOMA“ dar 1995 m.  nuo stomatologinės  įrangos aptarnavimo ir remonto.  Šiuo metu įmonės veikla – prekyba odontologine įranga, instrumentais ir medžiagomis odontologijai, baldų gamyba , įrangos techninis aptarnavimas ir remontas.

Prekyba: Mūsų prekybos partneriai  vedančios Europos odontologinės įrangos gamintojos. Mums nėra reikalo vis ieškoti naujų tiekėjų, nes mūsų atstovaujamos įmonės-gamintojos nuolat tobulina bei kuria naujus produktus ir yra šio proceso avangarde. Tai leidžia užtikrinti patikimą parduotos įrangos techninį aptarnavimą, atsarginių detalių tiekimą , nuolatinį  tobulėjimą saugumo srityje. Visi mūsų parduodami įrenginiai ir prietaisai pažymėti CE ženklu, kuris suteikia gaminiams saugumo garantą. Mūsų prekybos partneriai - gamintojai Europoje: odontologinės įrangos - Diplomat-Dental [buvusi Chirana - Dental], odontologinių antgalių ir prietaisų - Bien Air, Densim ; instrumentų, įrankių ir grąžtų - Medin, Falcon ; kompresorių - EkomDiplomat;   rentgeno dentalinių aparatų - Satelec, radiovaizdografija Satelec,odontologinių mikroskopų – Densim; ultragarsinių  skalerių -  LM, Satelec, Mectron, EMS; odontologinių medžiagų ir priemonių  gamintojai.

Gamyba  baldai odontologiniams kabinetams, gydytojų kabinetams, klinikoms, laboratorijoms, dantų technikų laboratorijoms. Taip pat, gaminame nerūdijančio plieno procedūrinius staliukus ir kt. individualiai užsakomus gaminius.