CA 20:1; CA 20:1L

 Dėl savo išskirtinių ergonomikos savybių  naujasis implantavimo  antgalis iš Bien-Air 20: 1 L Micro-Series, labiausiai įprasmina žodį komfortas. . Pirmasis pasaulyje kampinis antgalis, kuriame įrengta vidinė įmontuotu purkštuvu sistema. Aušinimo kanalas yra sumontuotas prie galiuko apačioje ir nejaučiamas ranka . Fiziologinis tirpalas tiekiamas taip, kad suteikiamas  idealus aušinimas tiesiogiai implantavimo metu. Kampinis antgalis  CA 20: 1 su micro galvute yra lengviausias rinkoje. Be to jis pagamintas iš aukštos kokybės nerudyjančio plieno, kuris yra labai atsparus druskų tirpalams ir tai užtikrina ilgą prietaiso tarnavimo laiką.  Tiesus antgalis AM 1: 2 yra idealus pasirinkimas dantų pašalinimui. Jis specialiai suprojektuotas, kad atlaikytų stiprų  šoninį spaudimą, išlaikant neprilygstamą tikslumą. Danties montavimas dabar vyksta greitai ir temperatūra išlieka žema kontaktinę srityje. Greitis, patogumas ir tikslumas – tai pagrindinės šio įrankio savybės.

ACCU-CHUCK

http://www.contact-kr.ru/upload/images/Bien-air/accuchuck.jpghttp://www.bienair.com/images/labels/accu-chuck.jpg Gydytojo rankos judėjimui niekas negali trukdyti, todėl taip svarbu, maksimalus instrumento sutvirtinimas. Sutvirtinimo technologija ir parengimas darbui besisukančių instrumentų Bien-Air- pati tiksliausia pasaulyje. Negalima nieko palikti atsitiktinumui. Šveicariška kokybė garantuoja unikalų detalių apdirbimą tiksliai iki mikronų, didinant šlifavimo kokybę ir mažinat sukeliamą triukšmą. Taip gaunamas idealiai sukonstruotas instrumentas, su kuriuo dirbant nėra disbalanso ir vibracijos. Taip pat ši technologija garantuoja ir ilgesnį instrumento veikimą.

COOL TOUCH

http://www.contact-kr.ru/upload/images/Bien-air/cool_touch.jpghttp://www.bienair.com/images/labels/cool-touch.jpg Kompanija Bien-Air vienintelė pasaulyje siūlo mygtukinį užraktą su apsauga nuo perkaitimo. Vienu metu mažėja pavojus nudeginti pacientą instrumento galvute. Tarp fiksatoriaus mygtuko ir viršutinės instrumento sutvirtinimo dalies yra įstatytas karbido volframo rutuliukas. Jis mažina kaitimą sukimo momentu. Tai unikalus išradimas darbo patogumui ir pacientų saugumui.

DUALOOK

http://www.contact-kr.ru/upload/images/Bien-air/dualook.jpghttp://www.bienair.com/images/labels/dualook.jpg DUALOOK– ekskliuzyvinis kompanijos BIen Air pasiūlymas. Dvigubas LED apšvietimas suteikia pilną bešešėlinį apšvietimą. Dėka dviejų reguliuojamų šviesos šaltinių jūs galite pilnai matyti viską. Jokių tamsių šešėlių darbo zonoje, taip pat ir prieš instrumentą. 

IDEAL GEOMETRY

http://www.contact-kr.ru/upload/images/Bien-air/ideal_geometry.jpghttp://www.bienair.com/images/labels/ideal-geometry.jpg Ideali geometrija pritaikyta daug patogesniam galinių dantukų pasiekiamumui. Kampiniai Bien-Air antgaliai parengti darbui taip, kad suteiktų jūsų darbui maksimalų manevringumą ir pasiekiamumą visos 

SOFT PUSH

http://www.contact-kr.ru/upload/images/Bien-air/soft_push.jpghttp://www.bienair.com/images/labels/soft-push.jpg Unikalus mygtukinis paspaudimo metodas, kad lengvai, greitai ir patogiai pakeisti instrumentą. Šis metodas ne tik patikimas, bet ir tuo pačiu ir sutvirtinantis instrumentą.