Tornado turbinos

Patikimumas ir galia. Šveicariškas tikslumas kiekviename žingsnyje. Pasaulyje, kur labai branginamas laikas atsiranda Tornado. Jis aktualiausias stomotologui užduotis atlieka su nepaprastu greičiu ir manevringumu. Dėka patentų technologijų serijos, turbininis antgalis Tornado turi išskirtinę 30 watų galią. Tai ypač taupo stomatologų laiką bei užtikrina nepriekaištingą darbo kokybę. Veikiant neprilygstamam 55 decibelų garso lygiui, Tornado meistriškai sujungia vartotojo našumą ir paciento komfortą.

 Bur užraktas ir sukimosi pavaros mechanizmas panaikina visas vibracijas ir suteikia TORNADO neprilygstamą stabilumą ir komfortą, atliekant ypatingo tikslumo darbus.

  Tornado LED

 LED pašvietimas

Galingumas 27 W

Svoris 59g.

Triukšmo lygis – 55 dB

Keramikiniai guoliai

Maža galvutė, grąžto aušinimas iš 4-rių purkštukų

Maksimalus grąžto sukimosi greitis: 410 000 aps/min.

Gražto fiksacija mygtukas „CoolTouch” su apsauga nuo perkaitinimo

Sujungimas su „Unifix” Bien Air  arba  „MULTIflex” KaVo

 

Funkcijos:

BLACKILINE
Lengvos, plonas ir itin atsparus: blackline rankenos pagaminti iš anglies pluošto dulkių sukūrė naują technologinį lygį.

KOKYBĖS LED
Bien-Air nustato naujus standartus LED apšvietimo srityje. Reguliuojamas intensyvumas nuo 0 iki 38.000 liuksų, puikios baltos ir natūralios šviesos, tarnaujančios iki 10 kartų ilgiau nei tradicinė lemputė, be perkaitimo, išskirtinis atsparumas sterilizacijai.

DUALOOK
Be to, yra pakankamai tvirta, kad atlaikytų visas sąlygas, dvigubas daugialypį optinio stiklo reguliavimą,  suteikia ir vokavimo, kad šviesa neakintų. DUALOOK sistema šiuo metu  geriausias apšvietimas rinkoje.

Accu-SPRAY
Aušinimo šešių atskirų oro ir vandens purkštukai. Itin tikslus aušinimas ir pakreipimo kampas neužstoja grąžto.

KERAMIKOS REVOLIUCIJA
Ilgesnis tarnavimo laikas, didesnis tikslumas, Mažiau triukšmo, mažiau vibracijos – visa tai užtikrina aukščiausios kokybės Bien-Air keraminiai rutuliniai guoliai.  ACCU griebtuvas
pats tiksliausias užraktas ir sukimosi diską technologija pasaulyje. Atraskite puikiai subalansuotas priemones, kurių nė vienas iš pusiausvyros ar vibracijos trūkumus.

COOL TOUCH
 Šis mygtukas su anti-šildymo saugos sistema. Tai sumažina galimybę netyčia nudeginti savo pacientus, užtikrina saugų ir patogų Jūsų darbą ir pacientų saugumą.

ACCU griebtuvas
Pats tiksliausias užraktas ir sukimosi sistemų  technologija pasaulyje. Atraskite puikiai subalansuotas priemonę, kurių išlaiko pusiausvyrą, neturi disbalanso ir vibracijos.

 

MYGTUKINIS GRĄŽTO FIKSAVIMO MECHANIZMAS

Unikalus  mygtukinio paspaudimo metodas, panaudojant žnyples. Užtenka lengvai suspausti, kad greitai ir lengvai pakeistumėte instrumentą. Garantuojamas tikslus ir patikimas sutvirtinimas. Šis mechanizmas užtikrina tvirtą dar tikslesnį  užblokavimą.

LAISVOJI JUNGTIS
Dėka savo lankstumo ir sukimosi, ji užtikrina judėjimo laisvę ir optimalų darbo komfortą visą dieną.

 

Tipas

Turbina su LED apšvietimu

Rankena

Pagamintas iš anglies pluošto ar metalo

Ryšys

Naudojant 4-skyles UNIFIX greito prijungimo mova, sukasi 360 ° kampu

Sukimosi greitis

410.000 rpm

Galia

27/30

Rekomenduojamas oro slėgis

3,1 bar

Aušinimas

Grąžtas ir darbinis laukas aušinamas oru ir vandeniu iš keturių asimetriškų taškų. Taip purškiamas skystis neužstoja grąžto.

Rutuliniai guoliai

Keraminiai rutuliniai guoliai

Fiksavimo mechanizmas

Mygtukų su anti-šildymo sistemos

Šviesos pralaidumo

"Multi-Strand optinio stiklo reguliatorius

Apšvietimas

LED reguliuojamo intensyvumas

Valymo / Sterilizacija

Termo plovimo įrenginys / Garų autoklave iki 135 ° C,

svoris

56g Blackline versija / 71g metalo versija