Mikrovarikliai

MCX

Mikrovariklis MCX su reguliuojamu LED pašvietimu  - bešepetėlinis mikrovariklis, mažiausias ir lengviausias iš visų Bien-Air kompanijos mikrovariklių šeimos. Derindami jį su naujais Micro serijos Bien-Air antgaliais, jūs gausite daug efektyvesnę sistemą mikrovariklis+antgalis, pagal ilgį nesiskiriančią nuo turbininio antgalio ilgio.

Su mikrovarikliu MCX ir mikroserijos antgaliais garantuojamas neįtikėtinai patogus laikymas ir balansas, daug tikslesnis dirbant , ko pasekoje  mažesnis nuovargis darbo dienos pabaigoje.

SWISS MADE <BR>

Tik pačios pažangiausios technologijos ir geriausios medžiagos, užtikrinančios aukštos kokybės produkciją. Šveicarų kompanija Bien-Air testuoja individualiai savo gaminius.

CARE FREE<BR>

Dėka rutulinių guolių su ilgalaikiu sutepimu, nereikia tepti mikromotoro po kiekvieno panaudojimo. Rezultatas: pastovus, optimalus sutepimo kiekis, leidžiantis daug greičiau pradėti eksploatuoti ir žymiai sumažinti techninio aptarnavimo išlaidas.

GOLD CONNECT <BR>

Bien-Air kompanijos elektrinių prietaisų kontaktai yra padengti auksu. Tai garantuoja puikų elektrinį pralaidumą ir aukštą apsaugą nuo oksidacijos.

MICRO-SERIES

Kompanijos Bien-Air MIKRO-SERIES instrumentai- tai naujausių modelių mikromotorų  ir miniatiūrinių kampinių ir tiesių antgalių suderinamumas bei LED ašvietimo technologijos. Instrumentai tapo 30% trumpesni ir 23% lengvesni. Nors jie daug trumpesni ir lengvesni, bet išsaugo visus techninius pranašumus prieš klasikinius instrumentus.

QUALITY LED <BR>

Apšvietimas, kuris neturi sau lygių. Dėl naujos LED technologijos apšvietimui kompanija Bien-Air suvienijo geriausias šiuolaikinės technikos galimybes, sugebančias  suteikti aukštą efektyvumą ir neturintį konkurencijos  patikimumą. Šviesos diodo apšvietimas užtikrina neįtikėtiną patogumą darbe. Pašvietimo intensyvumas reguliuojamas nuo 0 iki 38000 liuksų. Tai žymiai pagerina darbo zonos apimtį, apšviesdama ją įprasta balta šviesa. Šviesos diodo lempos spalvinė temperatūra lygi 4500 K, ideali apšvietimui be iškraipymo dentinui, audiniui ir dantenoms. Be to toks apšvietimas supaprastina diagnostiką.

SMART LOGIC <BR>

Technologija  SMART LOGIC  garantuoja puikią mikromotorų kontrolę, kuri buvo nepasiekiama anksčiau. . Šiuolaikinė elektronika labai tiksliai valdo sukimosi momentą ir greitį, įskaitant ir žemas apsukas. SMART LOGIC technologija valdo mikromotorą be papildomų jutiklių.