CA 1:5 & CA 1:5 L


Greitinantys kampiniai antgaliai CA 1:5 pagaminti ir patikrinti pagal naujausias technologijas. 

  • CA 1:5 L – tai kampinis antgalis su pašvietimo funkcija, CA 1:5 – be šios funkcijos. 
  • Apsisukimų skaičius - nuo 500 iki 200.000 apsisukimų per minutę. 
  • Operacinį lauką apšviečia du vientiso stiklo šviesolaidžiai. 
  • Grąžtas ir darbinis laukas aušinamas oru ir vandeniu iš trijų atskirų išpurškimo taškų. 
  • Grąžtas fiksuojamas mygtukiniu grąžto fiksavimo mechanizmu su apsauga nuo perkaitimo. 
  • Atbulinis vandens vožtuvas apsaugo nuo vandens patekimo atgal į turbiną, taip užtikrinant sterilumą. 
  • Stikliniai šviesolaidžiai ir atbulinis vožtuvas yra atsparūs daugkartiniam sterilizavimui. 
  • Grąžto skersmuo – 1,6 mm. 

Funkcijos

ACCU-CHUCK


Gydytojo rankos judėjimui niekas negali trukdyti, todėl taip svarbu, maksimalus instrumento sutvirtinimas. Sutvirtinimo technologija ir parengimas darbui besisukančių instrumentų Bien-Air- pati tiksliausia pasaulyje. Negalima nieko palikti atsitiktinumui. Šveicariška kokybė garantuoja unikalų detalių apdirbimą tiksliai iki mikronų, didinant šlifavimo kokybę ir mažinat sukeliamą triukšmą. Taip gaunamas idealiai sukonstruotas instrumentas, su kuriuo dirbant nėra disbalanso ir vibracijos. Taip pat ši technologija garantuoja ir ilgesnį instrumento veikimą.

ACCU-SPRAY


Kompanijos Bein-Air inžinieriai sukūrė aušinimo sistemą su šešiais atskirais išpurškimais vandeniui ir orui. Sistema ACCU-SPRY vandens ir oro purškimo tam tikru kampu dėka maksimaliai aušina instrumentą ir patį gydomą dantį. Atskiri vandens ir oro purkštukai padeda išvengti ir kanalo užsikimšimo.

COOL TOUCH

Kompanija Bien-Air vienintelė pasaulyje siūlo mygtukinį užraktą su apsauga nuo perkaitimo. Vienu metu mažėja pavojus nudeginti pacientą instrumento galvute.Tarp fiksatoriaus mygtuko ir viršutinės instrumento sutvirtinimo dalies yra įstatytas karbido volframo rutuliukas. Jis mažina kaitimą sukimo momentu. Tai unikalus išradimas darbo patogumui ir pacientų saugumui.

DUALOOK

DUALOOK– ekskliuzyvinis kompanijos BIen Air pasiūlymas. Dvigubas LED apšvietimas suteikia pilną bešešėlinį apšvietimą. Dėka dviejų reguliuojamų šviesos šaltinių jūs galite pilnai matyti viską. Jokių tamsių šešėlių darbo zonoje, taip pat ir prieš instrumentą. 

IDEAL GEOMETRY

Ideali geometrija pritaikyta daug patogesniam galinių dantukų pasiekiamumui. Kampiniai Bien-Air antgaliai parengti darbui taip, kad suteiktų jūsų darbui maksimalų manevringumą ir pasiekiamumą visose atliekamose operacijose.

 

SOFT PUSH

 Unikalus mygtukinis paspaudimo metodas, kad lengvai, greitai ir patogiai pakeisti instrumentą. Šis metodas ne tik patikimas, bet ir tuo pačiu ir sutvirtinantis instrumentą.